domů Davantage

Protože si zasloužíte víc

ČEŠTINA FRANCAIS ENGLISH
Úvodní stránka » Davantage

Davantage

Incentivní agentura a cestovní kancelář DAVANTAGE s.r.o. nabízí profesionální služby ve třech oblastech: INCENTIVES, INCOMING a TRAVEL.

Specializujeme se na korporátní akce, které jsou určeny pro management, spolupracovníky, zákazníky či partnery podniků a organizací působících v České republice. S využitím našeho know-how úspěšně navrhujeme, připravujeme a realizujeme zahraniční incentivní zájezdy, motivační pobyty, konference, eventy, apod. Další informace v rubrice DAVANTAGE INCENTIVES.

Současně se aktivně zaměřujeme na skupinově přijíždějící cizí návštěvníky - především z Francie a frankofonních zemí. Vytváříme pro ně pracovní a poznávací programy na míru v Praze a na jiných zajímavých místech Čech a Moravy. Další informace v rubrice DAVANTAGE INCOMING.

Kromě toho poskytujeme korporátním klientům, skupinám, rodinám i individuálním zájemcům široké spektrum služeb, které se vztahují k cestování do světa: od celkové organizace “mimokatalogových“ dovolených a víkendových pobytů, přes rezervace dopravy, ubytování a jednacích prostor, až například po obstarání vstupenek. Další informace v rubrice DAVANTAGE TRAVEL.

VÁŠ SPOLEHLIVÝ PARTNER

Název naší společnosti doporučujeme číst francouzsky davantáž, případně anglicky deventidž. S vědomím, že hlavní význam tohoto jména v překladu z francouzštiny je “víc“, jsme pro vyjádření našeho firemního poslání vybrali slova “Protože si zasloužíte víc“.

DAVANTAGE s.r.o. je držitelem koncesní listiny nutné k provozování cestovní kanceláře. Splňujeme i veškerá další odborná, materiální, technologická a administrativní kritéria, která jsou předpokladem pro spokojenost našich zákazníků. Povinné pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, vyžadované zákonem č. 159/1999 Sb., máme sjednáno u pojišťovny GENERALI.

Jsme aktivními členy Francouzsko-České obchodní komory (Chambre de Commerce Franco-Tchèque) a Kanadské obchodní komory v České republice (Canadian Chamber of Commerce in the Czech Republic). Důvěřuje nám celá řada významných firem, nedávno jsme se například stali oficiálním dodavatelem služeb pro všechny automobilové značky koncernu Volkswagen.

JSME VÁM DISPOZICI

Rádi Vás přivítáme v naší klimatizované kanceláři v Praze, ve 4. patře moderní komerční budovy AB Zenklova, nedaleko od stanice metra PALMOVKA (žlutá trasa B). Dostanete se k nám také jednou z mnoha tramvajových linek. Naproti budově je hlídané parkoviště, další parkovací možnosti se dají najít v okolí. Určitě doporučujeme si schůzku u nás domluvit předem. Pro navození té správné cestovatelské atmosféry usazujeme naše milé návštěvníky na thajský plážový nábytek, podáváme jim to nejlepší francouzské víno a/nebo aromatické brazilské espresso a nabízíme jim výhled na oblast nápadně připomínající unikátní London Docklands …

Pokud Vás naše nabídka cestovních služeb zaujala, ale místo u nás v kanceláři z jakéhokoliv důvodu preferujete setkání jinde - u Vás ve firmě, v hotelu, v kavárně, v restauraci, apod. - bude nám potěšením dostavit se ve Vámi navrženém čase na místo, které sami vyberete - v Praze, v Čechách, na Moravě, i v zahraničí.

davantage@davantage.cz
+420 284 683 083