domů Davantage

Protože si zasloužíte víc

ČEŠTINA FRANCAIS ENGLISH
Úvodní stránka » Davantage

Davantage Incoming - české horizonty

Incoming, nebo též Destination Management, je druhou významnou specializací společnosti DAVANTAGE. Naše prvotřídní incomingové služby jsou určeny pro zahraniční subjekty - cestovní kanceláře, firmy, instituce, asociace, kluby - které organizují skupinové cesty do Prahy a České republiky, případně do sousedních zemí. Zajišťujeme profesionální servis jak pro náročnější korporátní akce spadající do segmentu MICE (Meetings, Incentives, Conferences & Events), tak pro běžné turistické a poznávací zájezdy. Všechny programy připravujeme na míru a snažíme se respektovat i ty nejsmělejší představy našich partnerů. Vzhledem k našim jedinečným vazbám na Francii se zaměřujeme přednostně na frankofonní klientelu. Jsme však aktivní i na dalších trzích, se kterými komunikujeme francouzsky nebo anglicky.

Stověžatá Praha

Středobodem naší činnosti coby DMC (Destination Management Company) je hlavní město České republiky - Praha. Unikátní, historická, moderní, charismatická a neustále pulsující středoevropská metropole. My v DAVANTAGE, kteří jsme se v Praze narodili a strávili zde větší část našich životů, tohle město výborně známe, upřímně milujeme a denně víc a víc obdivujeme. Je nám vždy potěšením ukázat Prahu zahraničním hostům v tom nejlepším světle. Kromě prohlídek nejznámějších “povinných“ památek do našich itinerářů zařazujeme i originální programy a neokoukaná místa mimo obvyklé turistické trasy, tak abychom umožnili co nejlépe poznat skutečný genius loci Prahy.

Ideální destinace

Praha je pro mezinárodní cestovní ruch jako stvořená … Nachází se “v srdci Evropy“, snadno dosažitelná letadlem, autobusem, autem i vlakem. V jejím kompaktním středověkém Starém Městě, na Malé Straně a na Pražském hradě jsou snad na každém kroku k vidění skutečné architektonické a umělecké skvosty minulosti. Současně je to velice živá metropole, nabízející návštěvníkům - bez rozdílu věku - nepřeberné možnosti jak aktivně trávit čas. Městské a turistické infrastruktury jsou dostatečně funkční, na výběr jsou hotely všech typů a kategorií, zdejší restaurace vybízejí ke skvělým gastronomickým zážitkům. Pro akce incentivního a kongresového charakteru jsou k dispozici veškerá potřebná zařízení jako například ultramoderní i historické konferenční sály. A co je pro rozvoj turistiky rovněž důležité: Praha je velice bezpečné místo v politicky stabilní zemi.

Země Koruny české (a okolí)

Praha je krásná, to se všeobecně ví, ale co Česká republika? Rádi konstatujeme, že v každém koutě naší země je možno objevit řadu skvělých historických, kulturních, technických a přírodních zajímavostí. Zahraničním hostům doporučujeme navštívit nejprve Jižní Čechy, Západní Čechy a Moravu. V případě, že byste měli v úmyslu vhodně zkombinovat poznávání ČR se zeměmi sousedními - s Rakouskem, Německem, Polskem, Slovenskem či Maďarskem - není pro nás problém zajistit Vám cestovní služby v průběhu celého okruhu.

Test the best

Zatím ještě nepatříte mezi naše vážené klienty? Pak se těšíme, že servis DAVANTAGE INCOMING již brzy otestujete. Jeho vysoká kvalita Vás příjemně překvapí! Ať se bude jednat o jakýkoli počet účastníků, typ skupiny, či specifika programu, vždy se ve spolupráci s Vámi zasadíme o to, aby pro každý konkrétní projekt bylo nalezeno to nejvhodnější řešení. Jsme připraveni Vám naslouchat, poskytnout naše cenné rady, podělit se o nápady a ve fázi přípravy a realizace učinit maximum pro jednoznačný úspěch Vaší akce. To vše při velice příznivém poměru kvality a ceny. Protože si zasloužíte víc.