domů Davantage

Protože si zasloužíte víc

ČEŠTINA FRANCAIS ENGLISH
Úvodní stránka » Davantage

DAVANTAGE Travel - naplněné sny

Společnost DAVANTAGE má ambice být uznávaným expertem především na poli incentivní a incomingové turistiky. Kromě toho ale umíme poskytnout řadu dalších služeb zaměřených na cestování z České republiky do zahraničí. Tyto služby mohou být jak standardní, tak speciální. Geograficky nemáme žádná zásadní omezení. Ovšem naší nejvíce “protěžovanou“ zahraniční destinací je Francie, kterou díky několikaletému pracovnímu pobytu v Paříži známe - troufáme si tvrdit - opravdu dokonale. Další informace v rubrice DESTINACE.

ŘEKNĚTE SI, ZAŘÍDÍME …

V rámci DAVANTAGE TRAVEL můžeme například pro firmy, instituce, skupiny i jednotlivce zorganizovat dovolené a víkendové pobyty na přání, zajistit dopravu a transfery, objednat ubytování, vybrat konferenční prostory, rezervovat průvodcovské služby a okružní jízdy, připravit odborné prohlídky a exkurze do podniků, obstarat vstupenky na výstavy, veletrhy, koncerty, sportovní události, apod. Zaměřujeme se i na úzký okruh VIP klientů a top manažerů cestujících za odpočinkem, často do vzdálených krajů. Poskytujeme jim individuální, exkluzivní, flexibilní a diskrétní servis.

Co může být nádhernějšího než vyrazit objevovat naši úžasnou planetu! Podělte se s námi o Vaše cestovatelská přání! Z naší kanceláře na Palmovce si můžete zaletět za odpočinkem pod palmami, ale i jinam … Protože si zasloužíte víc.